Gintrowicz Flowers

to największa sieć kwiaciarni w Poznaniu. Działając w oparciu o import na własne potrzeby oraz grono wyselekcjonowanych dostawców krajowych, proponujemy naszym klientom szeroki wybór asortymentu kwiatów ciętych jak i doniczkowych.
Od wielu lat specjalizujemy się w aranżacjach wnętrz biur, banków, hoteli, prywatnych rezydencji. Posiadamy liczne referencje.

W ramach działu Zielonych Aranżacji zajmujemy się:

  • projektujemy i wykonujemy kompozycje roślinne dostosowane do warunków i potrzeb każdego klienta
  • serwis kwiatowy

W trybie cotygodniowym lub co miesięcznym opiekujemy się istniejącymi roślinami ozdobnymi i kompozycjami roślin doniczkowych.
W ramach specjalnego serwisu, skierowanego głównie dla firm i instytucji dbających o szczególną reprezentacyjność, dostarczamy świeże kwiaty( np. w każdy poniedziałek o 8:00 rano) w postaci ikeban lub bukietów, które wykonujemy wg ustalonego wcześniej wzoru, ceny i przeznaczenia (np. na desk recepcji, do pokoju Dyrektora, do sali konferencyjnej, na stoliki restauracyjne, itp)
W ciągu tygodnia dbamy o to by kompozycje były stale świeże i miały estetyczny wygląd. Rozliczenie następuje po 30 dniach na fakturze zbiorczej. Podpisujemy także umowy „ryczałtowe” obligujące nas do świadczenia kompletu usług za stałą kwotę.

W ramach pakietu dodatkowego realizujemy również zamówienia „poza umową”:

np. imieniny/urodziny współpracowników, wizyta kontrahenta, bankiety, zlecenia wysyłkowe w ramach sieci Euroflorist na całą Polskę i świat. Dodatkowo, wszyscy pracownicy firmy, z którą bieżąco współpracujemy otrzymują preferencyjne ceny na nasze wyroby.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowań indywidualnych klientów, wykonujemy zarówno tradycyjne kompozycje jak i nietypowe zamówienia.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani nawiązaniem wstępnego kontaktu prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny. Nasz konsultant odwiedzi Państwa firmę w dowolnym terminie.

Gwarantujemy:

  • możliwość dowozu zamówienia pod wskazany adres bez dodatkowej opłaty
  • towar najwyższej jakości
  • specjalne ceny
  • faktury VAT
  • dogodne warunki płatności – rozliczenia np. raz w miesiącu z 7 lub 14 dniowym terminem

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.